O NAS

 

JULPA obecna jest na polskim rynku od 2010 roku. Na przestrzeni tych lat staliśmy się cenionym partnerem i podjęliśmy współpracę przy największych inwestycjach w południowej części Polski. 

Specjalizujemy się przede wszystkim w zakresie robót: ziemnych (wykopy wraz z wywozem i utylizacją materiału, wymiany gruntów, układanie podłoży, nasypów, niwelacje terenów, rowy), drogowych, kolejowych, mostowych, wyburzeniowych, brukarskich.

Podczas realizacji zleceń, stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo – pracujemy w oparciu o przepisy budowlane, jak i zasady bhp. Jesteśmy firmą, dla której dbałość o szczegóły, jakość wykonywanych prac oraz terminowość są podstawą współpracy z każdym klientem. 

Z ambicją patrzymy w przyszłość, pamiętamy o ciągłym rozwoju i szukaniu nowych rozwiązań, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem gwarantują sukces i zadowolenie z efektu końcowego.

Naszą ofertę wciąż rozwijamy, pamiętając przy tym, aby inwestować w nowoczesny sprzęt, dbać o kompetencje naszych pracowników – wszystko to, aby realizowane zlecenia spełniły oczekiwania naszych klientów. 

Nasza firma zajmuje się transportem i sprzedażą kruszyw oraz materiałów sypkich:

R

piasek siany, zasypowy i płukany,

R

ziemia ogrodowa,

R

kruszywa drogowe,

R

transport od 5 do 25 ton.

Wykonujemy kompleksowe usługi maszynami budowlanymi:

R

wykopy i niwelacje terenu,

R

przygotowanie placu budowy,

R

korytowanie pod drogi, parkingi, chodniki,

R

załadunek i transport materiałów sypkich,

R

mycie i sprzątanie dróg.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

 

+48 502 424 318